Atsiliepimai
Operatyviai, ~3, 5 mėn. ir profesionaliai atlikta namo pridavimo paslauga. Greitai rastas sprendimas koreguojant projektą. Rekomenduoju kiekvienam, kas nori įmonei perduoti turimus dokumentus ir "nebesukti galvos". Rezultatas - garantuotas. 100 % rekomendacijos, kad namo baigtumas bus 100%, jei patikėsite namo pridavimo paslaugą atlikti UAB "Sinergijos projektai"!
Operatyviai, ~3, 5 mėn. ir profesionaliai atlikta namo pridavimo paslauga. Greitai rastas sprendimas koreguojant projektą. Rekomenduoju kiekvienam, kas nori įmonei perduoti turimus dokumentus ir „nebesukti galvos“. Rezultatas – garantuotas. 100 % rekomendacijos, kad namo baigtumas bus 100%, jei patikėsite namo pridavimo paslaugą atlikti UAB „Sinergijos projektai“!
Lina
Rekomenduoju.Viskas sklandziai ir greitai.Paslaugos vertos savo kainos.
Saulius Jurevičius
Šauni komanda, kuri tikrai greitai ir kompetetingai atlieka savo darbus.
Šauni komanda, kuri tikrai greitai ir kompetetingai atlieka savo darbus.
Inga Sutkienė
Alina savo srities specialistė. Darbai buvo atlikti operatyviai ir kompetentingai už protingą kainą. Malonus bendravimas ir greitas rezultatas. Esame labai patenkinti , kad kreipėmės į “Sinergijos projektai”.
Alina savo srities specialistė. Darbai buvo atlikti operatyviai ir kompetentingai už protingą kainą. Malonus bendravimas ir greitas rezultatas. Esame labai patenkinti , kad kreipėmės į “Sinergijos projektai”.
Žydra Žukaitienė
Greitas, sklandus, operatyvus namo pridavimas. Rekomenduoju 110%
Greitas, sklandus, operatyvus namo pridavimas. Rekomenduoju 110%
Edis Kuprys
Labai profesionaliai ir greitai atliko darbus - namo pridavimą!
Rimantas Goštaltavičius
Kreipiausi dėl statybos pridavimo ir tikrai nesigailiu. Bendravimas malonus, dokumentai operatyviai paruošiami ir įkeliami į sistemą. Statybos baigimo deklaraciją gavome greičiau nei tikėjomės. Ačiū!
Inga Ibėnienė
Maloniai aptarnavo, niekuo rūpintis nereikėjo, tik laukti. Namas buvo priduotas grečiau nei žadėta. Pasiūlė žemiausią kainą rinkoje, bet paslaugos kokybė aukščiausia. Rekomenduoju!
Viktorija Grybaitė
Jūsų paslaugos pranoko mūsų lūkesčius – efektyvumas, operatyvumas buvo toks, su kokiu įgyvendinę ne pirmą projektą Lietuvoje iki šiol dar nebuvome susidūrę. Perdavus statybų užbaigimo procedūras į Jūsų rankas, mūsų laiko sąnaudos pateikiant reikalingus dokumentus statybų užbaigimui ar užsakant trūkstamus matavimus pasidarė daugiau nei minimalios. Tai, kas paminėta aukščiau yra itin svarbu, tačiau negaliu nepaminėti ir to, kad susipažinti ir pabendrauti su Jumis, nors tam užteko dviejų kavos puodelių, buvo labai malonu. Su Sinergijos projektų pagalba turime užbaigę 2 projektus, kai ir vėl turėsime tokios paslaugos poreikį, būsime Jūsų sugrįžtantis klientas.
Danguolė
Ačiū Alinai! Bandėme patys priduoti namą, tikros džiunglės. Ji patarė ir labai pagelbėjo, labai greit namas buvo priduotas 😉 Tikrai rekomenduoju, labai šilta ir profesionali moteris!
Ačiū Alinai! Bandėme patys priduoti namą, tikros džiunglės. Ji patarė ir labai pagelbėjo, labai greit namas buvo priduotas ;) Tikrai rekomenduoju, labai šilta ir profesionali moteris!
Jurga Andriejauskaitė
Savo srities profesonalė. Ko nežinote - sužinos, ko neturite - gaus, ko reikia - padarys.
Savo srities profesonalė. Ko nežinote – sužinos, ko neturite – gaus, ko reikia – padarys.
Vytis Cibulskis
MB Baltas kvadratas
Greitai, laiku ir kokybiškai suteiktos paslaugos!
Greitai, laiku ir kokybiškai suteiktos paslaugos!
Vilma Tamolienė
Rekomenduoju tikrai nuoširdžiai, pasidomėjus ir pakalbėjus su keletą įmonių, visgi pasirinkome Alinos ,,Sinergijos projektai ". Ir tikrai likome patenkinti nuosekliu, kokybišku ir už protingą kainą darbu, maloniu bendravimu. Viskas puiku. Sėkmės!
Rekomenduoju tikrai nuoširdžiai, pasidomėjus ir pakalbėjus su keletą įmonių, visgi pasirinkome Alinos ,,Sinergijos projektai „. Ir tikrai likome patenkinti nuosekliu, kokybišku ir už protingą kainą darbu, maloniu bendravimu.Viskas puiku.Sėkmės!
Virgina Žabinskienė
Esu labai patenkintas suteikta paslauga. Ir rekomenduoju kitiems. Nebaigta statyba pradėta prieš daugiau nei 10 metų ir niekur neregistruota, turėjau tik leidimą, sutvarkė visus dokumentus per 1,5 mėnesio. Ačiū labai
Esu labai patenkintas suteikta paslauga. Ir rekomenduoju kitiems. Nebaigta statyba pradėta prieš daugiau nei 10 metų ir niekur neregistruota, turėjau tik leidimą, sutvarkė visus dokumentus per 1,5 mėnesio. Ačiū labai
Paulius Kliučininkas
Įmonė puiki ir daug išmananti savo srityje. Mano situacija buvo neeilinė ir teko susidurti su daug nebaigtų darbų, bet jie neišsigando iššūkiu ir viską sutvarkė profesionaliai. Aš likau nustebintas kaip greitai ir aiškiai viskas buvo sutvarkyta. Į man rūpimus klausimus buvo atsakyta žaibiškai. Visi darbai, kurie priklausė nuo įmonės atlikti be trukdžių. Vertinu įmonės veiklą 10 iš 10.
Valdas Norvaiša
Greitas ir kokybiškas namo pridavimas 😊 malonus bendravimas, viskas vyko sklandžiai.
Greitas ir kokybiškas namo pridavimas 😊 malonus bendravimas, viskas vyko sklandžiai.
Lina Putvinskė
Įmonė "Sinergijos projektai" puiki ir darbus atliko 100% profesionaliai. Musu situacija buvo neeilinė ir teko susidurti su daug nebaigtų darbų, taip pat su labai nedraugiška Architekte. Bet Alina Velykienė neišsigando iššūkių ir viską sutvarkė profesionaliai! Mes likome labai patenkinti viskas buvo sutvarkyta puikiai. Visi darbai atlikti greitai, tvarkingai. Rekomenduoju tikrai!
Lina Semykinienė
„Sinergijos projektai“ buvo ne pirma įmonė, į kurią kreipėmės dėl gyvenamojo namo Palangoje pridavimo. Iš kitų išgirdome rimtų gąsdinimų, kad mūsų atvejis sudėtingas, todėl užtruks ilgai, kainuos brangiai, o dėl pridavimo turime ruoštis net bylinėjimuisi. Tačiau „Sinergijos projektai“ direktorė Alina Velykienė mus ne tik nuramino, ne tik operatyviai sutvarkė visus dokumentus, bet ir greitai gavo patvirtintą deklaraciją apie namo statybos pabaigą, o taip pat ženkliai sutaupė mūsų lėšas, kurių galėjo pareikalauti namo pridavimas, jei jį būtume patikėję ne tokiems profesionaliems ir sąžiningiems specialistams.
Ženkliai sutaupė mūsų lėšas, kurių galėjo pareikalauti namo pridavimas, jei jį būtume patikėję ne tokiems profesionaliems ir sąžiningiems specialistams
Arūnas ir Nijolė Štarai
Ačiū UAB „Sinergijos projektai" už taip greitai ir profesionaliai atliktą darbą. Pridavimas buvo atliktas operatyviai, sąžiningai, sukeliant kuo mažiau rūpesčių mums- savininkams.
Rūta Žičkienė
100 % rekomenduojame! Ačiū Jums labai už viską, be Jūsų nebūtume pridavę! Labai nuoširdūs ir optimistiški specialistai! Patars, padės ir nuramins! Su Jūsų pagalba dabar galime ramiai atostogauti!
Jurgita P.
100 procentų rekomenduoju profesionalus, kurie išsprendžia sudėtingiausias situacijas. Mūsų atvejis buvo nestandartinis, tačiau labai greitai sužinojome ką ir kaip turime padaryti, kad pasiektume norimo rezultato.
100 procentų rekomenduoju profesionalus!
Rita Ilgūnė
UAB "Aumura" direktorė
Mėginau priduoti namą savo jėgomis. Teko koridoriuose sutikti daug biurokratijos išsękintų žmonių. Nusprendžiau kreiptis į profesionalus. UAB “Sinergijos projektai” specialistai nustebino iš kompetencijos kylančia ramybe, profesionalumu, maloniu bendravimu. Atrodė, jog dokumentų situacija tikrai nepavydėtina, bet viskas buvo sutvarkyta ramiai, meistriškai ir greitai. Nuoširdžiai rekomenduoju.
Nedas
Ačiū ne tik už patalpų pridavimą, bet ir žemės nuomos dokumentų sutvarkymą!
Tomas Jonaitis
UAB investicinė kompanija "Sparti eiga"
Dėkoju už greitą, patikimą darbą! Džiaugiamės, kad pridavę administracines - biuro patalpas jas galėjome pradėti nuomoti!
Gražina Garalienė
UAB Giliuka direktorė
Ačiū už puikų darbą, seniai pastatytas namas, o buvo nepriduotas. Labai džiaugiamės visų kotedžo gyventojų vardu už puikų darbą!
Anžela Babariko
Rekomenduoju 100%! Greita, patikima ir labai pigu!
Monika Masiulytė - Markšaitė
Labai didelis ačiū už nuoširdų ir operatyvų darbą!
Liubava Griciuvienė